Naše poslovnice

Centar

Centar

Masarykova 3
10000 Zagreb, Hrvatska
tel: +385 1 7794 836
e-mail: masarykova@harissa.hr

Radno vrijeme:
Ponedjeljak - petak: 9:00 h - 20:00 h
Subota: 9:00 h - 16:00 h
Nedjelja: zatvoreno

 

City Centar One West

City Centar One West

Jankomir 33
10000 Zagreb
tel: +385 95 4321 927
e-mail: cow@harissa.hr

Radno vrijeme:
Ponedjeljak - nedjelja: 09:00 h - 21:00 h

 

Kvatrić

Kvatrić

Šubićeva 64
10000 Zagreb
tel: +385 1 4274 772
e-mail: kvatric@harissa.hr

Ponedjeljak - petak: 8:00 h - 20:00 h
Subota: 8:00 h - 15:00 h
Nedjelja: 9:00 h - 13:00 h

 

Arena Centar

Arena Centar

Vice Vukova 6
10000 Zagreb
tel: +38595 4321 928
e-mail: arena@harissa.hr

Radno vrijeme:
Ponedjeljak - nedjelja: 09:00 h - 21:00 h

 

Split

Split

Matošića ulica 6
21000 Split
tel: +385 21 214 700
e-mail: split@harissa.hr

Radno vrijeme:
Ponedjeljak - petak: 8:00 h - 20:00 h
Subota: 8:00 h - 15:00 h
Nedjelja: zatvoreno

 

City Center One Split - City Pazar

City Center One Split - City Pazar

Vukovarska ul. 207
21000 Split
tel: +385 95 3546 617
e-mail: ccosplit@harissa.hr

Radno vrijeme:
Ponedjeljak - nedjelja: 09:00 h - 21:00 h

 

Web shop, Centralno skladište i Info telefon

Web shop, Centralno skladište i Info telefon

Fojnička 6
10000 Zagreb
tel: +38595 427 4772
tel: +38512079584
e-mail: info@harissa.hr

Radno vrijeme:
Ponedjeljak - petak: 8:00 h - 16:00 h

Robna Kuća Ri

Robna Kuća Ri

Riva 6
51000 Rijeka
tel: +385 95 397 4998
e-mail: rijeka@harissa.hr

Radno vrijeme:
Ponedjeljak - subota: 8:00 h - 20:00 h
Nedjelja: zatvoreno

 

Veleprodaja

Veleprodaja

Fojnička 6
10000 Zagreb
tel: +385 95 432 1929
tel: +385 91 232 5100
e-mail: veleprodaja@harissa.hr

Kontaktirajte nas

Unesite ime
Unesite email
Unesite poruku
Slanje poruke...

Prijavite se na newsletter

Prijavite se za primanje naših novosti! Saznajte tako na vrijeme sve o novitetima u ponudi ili posebnim akcijama i promocijama.

Unesite email
Začinite Instagram